Media Blog

Lewandowski zmieni klub już za kilka dni? "Jestem o tym prawie przekonany"

Maj 31st, 2018

Robert Lewandowski przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, ale w mediach ciągle pojawiają się informacje o jego możliwym transferze. - To na pewno jest gra medialna prowadzona przez środowisko Lewandowskiego. Wydaje mi się, że próbują wymusić to, aby ten transfer odbył się jak najszybciej, jeszcze tutaj w Arłamowie. Nie zdziwię się, że za 3-4 dni. Jestem prawie przekonany, że on się odbędzie jeszcze tutaj - przyznał dziennikarz "Rzeczpospolitej", Piotr Żelazny. Gdzie trafi kapitan reprezentacji Polski? - Ja obstawiałem, że to będzie Paryż i chyba będę przy tym trwał - dodał Żelazny w rozmowie z redaktorem naczelnym WP SportoweFakty, Michałem Kołodziejczykiem.

Ryzykowny problem Kamila Glika. "Nikt nie wyobraża sobie rzeczywistości bez niego"

Maj 31st, 2018

Niepokojące kłopoty ze ścięgnem Achillesa ma Kamil Glik, który wciąż nie jest w 100-procentowej dyspozycji. - Gdyby to był drobiazg przeciążeniowy, to pewnie tydzień w Juracie by wystarczył. Skoro to wszystko się opóźnia, to znaczy, że ten kłopot jest większy. Jest tak ważnym ogniwem w tej reprezentacji, że i on, i jego koledzy, i Nawałka nie wyobrażają sobie rzeczywistości bez niego. Ale ryzykować aż tak bardzo zdrowiem zawodnika nie można. Pewnie stąd to opóźnienie, bo jeśli słyszymy, że może wrócić jutro, pojutrze, a nawet popojutrze, to znaczy, że stan tego ścięgna jest na tyle poważny, że wciąż może wydarzyć się coś złego - przyznał dziennikarz TVP, Jacek Kurowski. Rozmawiał redaktor naczelny WP SportoweFakty - Michał Kołodziejczyk.

Zachowanie Lewandowskiego w Monachium nie było przypadkiem. "Robert to inteligentny człowiek"

Maj 31st, 2018

Robert Lewandowski jest coraz bliżej odejścia z Bayernu. Pytaniem pozostaje, kiedy kapitan reprezentacji Polski oficjalnie opuści klub z Monachium i z kim podpisze nowy kontrakt. - Nie mam wątpliwości, że ostatecznie do tego transferu dojdzie. Bayern nie musi sprzedawać dla pieniędzy. Myślę, że jest w stanie przetrzymać Roberta na tyle długo, żeby to była pewnego rodzaju nauczka dla niego. Pamiętajmy, że z niewolnika nie ma pracownika. Robert jest zdecydowany na odejście. Temu służyła zmiana menadżera. Robert to inteligentny człowiek. Jeśli schodzi z boiska i nie podaje ręki trenerowi albo dochodzi do jakieś scysji na treningu, to nie są to przypadki. Komunikaty płyną i od menadżera i Roberta. Rozumiemy to - przyznał dziennikarz TVP Sport, Rafał Patyra. Rozmawiał redaktor naczelny WP SportoweFakty - Michał Kołodziejczyk.

Adam Nawałka opuści reprezentację po mundialu? "Będzie próbował spieniężyć sukces"

Maj 31st, 2018

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Adam Nawałka może opuścić reprezentację Polski po mistrzostwach świata, by rozpocząć pracę w klubie. - Obiegowa opinia jest taka, że to jest moment, w którym on będzie próbował spieniężyć sukces. To nie jest najlepiej opłacany selekcjoner, wśród tych którzy jadą na mundial. Jeśli po mundialu posypią się oferty z Bliskiego Wschodu, Chin, to prawdopodobnie Boniek pozwoliłby mu ją przyjąć. Zinedine Zidane odszedł po 3 wygranych w Lidze Mistrzów. Każda drużyna ma jakiś cykl. Każdy trener wie, że jego triki, pomysł, sposób mobilizacji tych piłkarzy przestaną działać. Trudno teraz o tym mówić - przyznał dziennikarz "Rzeczpospolitej" Piotr Żelazny w rozmowie z redaktorem naczelnym WP SportoweFakty, Michałem Kołodziejczykiem.

W Arłamowie cicho mówi się, że zostało już tylko 3 bramkarzy. "Problem jest bardzo poważny"

Maj 31st, 2018

Z kontuzją biodra zmaga się Łukasz Skorupski, który z Bartoszem Białkowskim walczy o pozycję numer 3 wśród bramkarzy i wyjazd na mundial. - Lekarz użył sformułowania "olbrzymi ból", a jak ja to słyszę, to w języku dyplomacji, oznacza to, że problem jest bardzo poważny. Piłkarza z bólem trener Nawałka do Rosji nie weźmie, to jest pewne. Kluczowa będzie gra kontrolna w sobotę. Jeśli tam Skorupski się nie pojawi albo będzie musiał zejść z boiska, to dla niego mistrzostwa będą tylko i wyłącznie w telewizji - przyznał dziennikarz TVP, Jacek Kurowski. - To jest głównie kłopot i dramat Łukasza (Skorupskiego - przyp. red.) , który chciał pojechać na mistrzostwa. Miał swoje marzenia do spełnienia. Niewykluczone, że spełni je Białkowski - dodał Kurowski w rozmowie z redaktorem naczelnym WP SportoweFakty, Michałem Kołodziejczykiem.

Kadrowicze liczą na powrót Glika. Pazdan: "z nim gra mi się pewniej"

Maj 31st, 2018

Po kontuzji do treningów powraca dopiero Kamil Glik, który na środku obrony najczęściej partneruje Michałowi Pazdanowi. - Wszyscy wiemy, jak ważną postacią jest Kamil w naszym zespole. To osoba, która tworzy trzon reprezentacji. Gdy gram z Kamilem, gra mi się pewniej. Dlatego wszyscy liczymy, że będzie w pełni dyspozycji - przyznał Pazdan. Stoperowi Legii przypomniano również udział w kadrze na Euro 2008. - Byłem dwa razy na ME, teraz jadę na MŚ. Jest większy komfort. Wiesz, jak wygląda cała otoczka, nie stresujesz się i wiesz, co cię czeka. To jest bardzo cenne. Człowiek wewnętrznie się nie nadmotywuje, tylko koncentruje na tym, co go może czekać - dodał 30-latek.

Na konferencji padło bardzo ważne pytanie. Grosicki: "wiemy jak to można spaść z 7. piętra na parter"

Maj 31st, 2018

Redaktor naczelny WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk, na konferencji prasowej reprezentacji zapytał Kamila Grosickiego o aspekt przemotywowania na takim turnieju jak mistrzostwa świata. - Bardzo twardo stąpamy po ziemi. Nie mówimy głośno o tym co będzie. Dla nas liczy się każdy najbliższy trening i mecz kontrolny, a potem dopiero mecze mistrzowskie. Atmosfera w kadrze jest bardzo dobra. Na pewno nikt się nie podpala, jesteśmy skoncentrowani. Sama nazwa mundial wywołuje u wszystkich bardzo duże emocje, ale musimy nad tym panować. Jestem pewny, że mentalnie będziemy bardzo dobrze przygotowani do tych meczów. Pełna koncentracja na każdym treningu. Musimy być czujni, bo wiemy dobrze jak to można z 7. piętra spaść od razu na parter. Do takiej sytuacji na pewno nie dopuszczamy - zapewnił Kamil Grosicki

Pazdan zwrócił uwagę na ważny aspekt. "Ci piłkarze będą mieli łatwiej"

Maj 31st, 2018

Na mistrzostwach świata w Rosji sędziowie będą mieli do dyspozycji system VAR, który w Ekstraklasie został wprowadzony przed ostatnim sezonem. - Na pewno ci zawodnicy, którzy grali z VAR-em będą mieli łatwiej. Są pewne sytuacje, gdzie wydaje ci się, że w pewnym momencie jest już po sytuacji i nagle zawodnik z drużyny przeciwnej zgłasza pretensje i wtedy VAR ma możliwość tego sprawdzenia. Dlatego dla tych co już grali z jego użyciem będzie łatwiej - przyznał Michał Pazdan. Stoper reprezentacji Polski dostał również pytanie o zmianę ustawienia na grę trzema obrońcami. - Sprawdziliśmy w 4 spotkaniach to ustawienie i tak naprawdę możemy grać czwórką i trójką z tyłu. Nie jest to dla nas nowość. Po to jest zgrupowanie, aby ćwiczyć. W meczu z Koreą grałem pół-lewego stopera i jest to dla mnie pozycja ok. Nie ma zbytniej różnicy dla mnie. Różni się, ale są to takie automatyzmy, które nie są aż tak znaczące jak choćby przy grze na boku obrony - dodał stoper Legii Warszawa na konferencji reprezentacji Polski.

Ciężki okres za Łukaszem Piszczkiem. "Musiałem wyczyścić głowę z negatywnych emocji"

Maj 31st, 2018

- Po kontuzji z meczu z Czarnogórą nie było najlepiej. Potrzebowałem chwilę czasu, aby dojść do swojego poziomu, który prezentowałem przed kontuzją. Myślę, że na koniec sezonu wyglądało to już całkiem nieźle, choć wyniki zespołu mogły na to nie wskazywać. Ja osobiście czułem, że cały czas idę do przodu. Teraz znów mam głód piłki, było ważne, aby głowę wyczyścić z tych negatywnych emocji związanych z całym sezonem w Borussii i teraz pracuję nad tym, aby głowa funkcjonowała bardzo dobrze - zapewnił Łukasz Piszczek w rozmowie z redaktorem naczelnym WP SportoweFakty Michałem Kołodziejczykiem. Nie zabrakło również pytania na temat problemów Jakuba Błaszczykowskiego: - Nie wątpię w Kubę, nigdy w niego nie wątpiłem. Jestem pewien, że zdąży na mundial. Piszczek jest też spokojny o Roberta Lewandowskiego, wokół którego wytworzyło się wielkie transferowe zamieszanie: - To jest indywidualna sprawa. Jeśli Robert miał taką potrzebę, to jest jego prywatna sprawa. Jest doświadczonym zawodnikiem, z pewnymi sprawami sobie radzi. 

Rzucił pracę i wyjechał w podróż dookoła świata – "Tak to widzę"

Maj 31st, 2018

Jak to jest - rzucić pracę i wyjechać na pół roku w podróż dookoła świata? Tak zrobił gość programu "Tak to widzę". Krzysztof Rzyman pytał go o to, jak znalazł się po powrocie na rynku pracy i czy miał kłopot z jej ponownym znalezieniem

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu