Media Blog

Protest przed ambasadą Izraela w Warszawie

Styczeń 31st, 2018

Na środowe popołudnie organizacje zapowiedziały demonstrację przed ambasadą Izraela w Warszawie w obronie nowelizacji ustawy o IPN. Zgromadzenie ostatecznie nie doszło do skutku w pierwotnym kształcie, jednak na miejscu pojawiło się kilkadziesiąt osób. Oprócz aktywistów Ruchu Narodowego, ONR czy Młodzieży Wszechpolskiej przyszli także demonstranci związani m.in. ze stowarzyszeniem Obywatele RP. Pomiędzy uczestnikami pojawił się spór dotyczący antysemityzmu i stosunku władz Izraela do ustawy procedowanej przez polski Sejm. Zgromadzenie przebiegało spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych poważnych incydentów.

Pomysłowość przemytników nie zna granic. 2,5 kg marihuany w materacu

Styczeń 31st, 2018

Policjantom z CBŚP udało się przejąć dużą ilość marihuany. Trzech mężczyzn z Kędzierzyna-Koźla zrobiło specjalne skrytki w materacu. Dodatkowo był on umieszczony w tapicerowanych meblach. Narkotyki zostały hermetycznie spakowane. Łącznie było ich 2,5 kg. Policjanci ustalili, że środki odurzające przemycono z Holandii. U zatrzymanych znaleziono także amfetaminę i haszysz. Mężczyznom grozi teraz do 15 lat pozbawienia wolności.

"Moja babcia ma selfie z A. Dudą". Borys Budka w "Kto nami rządzi?" o 9:00 na WP.pl

Styczeń 31st, 2018

- Babcia kibicowała Andrzejowi Dudzie bardzo mocno. Ma selfie z prezydentem, zrobione przez niego – zdradził Borys Budka w najnowszym odcinku „Kto nami rządzi?”. Polityk PO opowiadał również m.in. o swojej siostrze, która startowała w wyborach z list Ruchu Narodowego, jak został ministrem sprawiedliwości, szansach na zwycięstwo w wyborach pod wodzą Schetyny oraz o swojej pasji – bieganiu. Cały odcinek o 9:00 na stronie głównej WP

#gwiazdy: Urbańska ma poważne kłopoty z głosem. Zabieg jedynym ratunkiem?

Styczeń 31st, 2018

Wokalistka przechodzi teraz trudny czas. Wokalistka ma poważne problemy z głosem i czeka ją operacja strun głosowych. Co spowodowało problemy zdrowotne? 

Dokąd na ferie z dziećmi?

Styczeń 31st, 2018

Organizacja wyjazdu z dzieckiem to niełatwe zadanie. Jak z morza ofert wyłowić tę najlepszą i dokąd zabrać rodzinę na ferie zimowe podpowiada Klaudyna Mortka z portalu Wakacje.pl.

Fermy futerkowe do likwidacji? To praca dla tysięcy osób w całej Polsce

Styczeń 31st, 2018

Fermy futerkowe do likwidacji? To praca dla tysięcy osób w całej Polsce. W wielu regionach Polski fermy futerkowe to fundamentalna działalność. Szczególnie na Pomorzu Zachodnim. W tamtych rejonach nie ma takiego wyboru ofert pracy, jak w Warszawie, czy innych dużych miastach – mówi dr Marian Szołucha, dyrektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Co więc będzie, gdy fermy znikną?

Minister Warchoł tłumaczy niuanse ustawy o IPN

Styczeń 31st, 2018

Zawierająca przepisy penalizujące określenie "polskie obozy koncentracyjne" nowelizacja ustawy o IPN wzbudza kontrowersje. Pojawiają się głosy, że będzie można ją stosować do ograniczania działalności naukowej i wolności słowa. Podsekretarz stanu w min. sprawiedliwości Marcin Warchoł tłumaczy jak będą działały nowe przepisy. 

Patryk Jaki: zbyt długo Polska była chłopcem do bicia

Styczeń 31st, 2018

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki poinformował, że nowa ustawa o IPN została skierowana do dalszych prac w senacie. Projekt wzbudził kontrowersje i skomplikował polsko-izraelskie stosunki dyplomatyczne. 

Te kwiaty trzymaj z dala od dzieci

Styczeń 31st, 2018

Kwiaty to ozdoba domu. Niestety, część z nich jest trująca. Mimo to znajdują się na naszych parapetach. Na jakie rośliny warto zwrócić szczególną uwagę i hodować je poza zasięgiem dzieci?

Oferta jak z marzeń. Władze włoskiego miasta wyprzedają domy za bezcen

Styczeń 31st, 2018

Brzmi jak żart, a jednak to prawda. Władze włoskiego miasteczka Ollolai za 1 euro wystawiają na sprzedaż stojące tam domy. To sposób na ogromny odpływ ludności. W ciągu 50 lat miasto opuściła połowa mieszkańców. Burmistrz chce ustrzec osadę przed staniem się "miastem duchów". By stać się właścicielem domu w malowniczym Ollolai trzeba spełnić istotny warunekOprócz zapłacenia symbolicznego 1 euro, właściciel zobowiązuje się do przeprowadzenia remontu. Porzucone domy są w kiepskim stanie. Koszt prac może wynieść równowartość 85 tys. złotych. Remont musi zostać wykonany w ciągu trzech lat. Domów wystawionych na sprzedaż jest 200. Zgłaszać się można do 10 lutego. Do tej pory miejskie władze otrzymały ok. 100 zapytań dotyczących nieruchomości za 1 euro. O możliwość ich zakupu pytali nie tylko Włosi, a również Australijczycy czy Rosjanie – informuje CNN. Pierwszeństwo mają przedsiębiorcy - to oni mogą dostarczyć miasteczku stałe dochody z podatków i stworzyć nowe miejsca pracy. Ollolai położone jest w górach, w regionie Barbagia na Sardynii. Życie w tym historycznym miasteczku toczy się spokojnie. Jest idealnym miejscem na letni wypoczynek.

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu