Media Blog

Sylwester tylko dla płacących abonament?

Grudzień 31st, 2017

Byliśmy z kamerą w Zakopanem i pytaliśmy uczestników Sylwestra TVP, czy takie wielkie imprezy powinny być dla wszystkich, czy tylko płacących abonament.

Optymalizacja w podatku od nieruchomości w 2018 r.

Grudzień 31st, 2017

Początek nowego roku to czas na przegląd zobowiązań, jakie obciążają przedsiębiorcę w związku z prowadzoną działalnością. Do 31 stycznia każdego roku osoby prawne i spółki nieposiadające osobowości prawnej składają coroczną deklarację na podatek od nieruchomości. Warto przyjrzeć się, jakie obiekty znajdujące się w posiadaniu przedsiębiorcy podlegają opodatkowaniu tym podatkiem i jakie stawki należy zastosować. Podatnicy nierzadko mają problemy z zakwalifikowaniem obiektu do danej kategorii. Taka niewłaściwa kwalifikacja może prowadzić do niepotrzebnego finansowego obciążenia przedsiębiorcy.

Disco-polo dzieli czy łączy?

Grudzień 31st, 2017

W tym roku muzyka disco-polo królowała na Sylwestrze Polsatu i TVP. Czy muzyka, która przez lata była uważana za synonim kiczu, łączy czy dzieli Polaków? Czy dobrze, że słyszymy ją na największych imprezach w tv?

Sztuczne ognie i petardy: strzelacie czy nie?

Grudzień 31st, 2017

Co roku tuż po świętach Bożego Narodzenia na polskich osiedlach roznosi się hałas petard i sztucznych ogni. Jednocześnie wielu ludzi apeluje, by nie kupować fajerwerków, ponieważ ich huk straszy zwierzęta, dla których sylwestrowa noc jest prawdziwą męką. Pytamy w Zakopanem: strzelać czy nie?

Zakopane tylko dla bogatych? Ceny szybują w górę

Grudzień 31st, 2017

Rozmawiamy z turystami i mieszkańcami Podhala: ceny w Zakopanem na sezon świąteczno-noworoczny szybują w górę. Trzeba znaleźć "swoje punkty", w których ceny są na stałym poziomie, by nie przepłacać!

Jedziemy czy stoimy? Jak jechało się do Zakopanego?

Grudzień 31st, 2017

Byliśmy z kamerą w Zakopanem i pytaliśmy turystów o dojazd słynną Zakopianką. Nieraz dojazd na miejsce sylwestrowej zabawy jest istną droga przez mękę. Jak było tym razem?

Szampańska zabawa w Zakopanem

Grudzień 31st, 2017

Na hucznego Sylwestra do Zakopanego zjechały się prawdziwe tłumy. Wirtualna Polska jest na miejscu. Jak się się bawią ludzie w stolicy Tatr? Sądząc po okrzykach i śpiewie - szampańsko!

Polacy zamawiają na telefon jedzenie za 56 zł. Zwykle koło 10-tego, bo wpada wypłata

Grudzień 31st, 2017

Liczba zamówień na dowóz w poszczególnych porach dnia zależy od kategorii jedzenia. Jeśli chodzi o pierogi i naleśniki, to szczyt jest około godziny 12, w porze lunchowej. Pizza ma swoje szczyty w piątkowe i sobotnie wieczory, bo nikt nie zamawia jej na śniadanie ani na lunch.

W 30 dni możemy zmienić to co i jak jemy

Grudzień 31st, 2017

Polacy są coraz bardziej świadomi tego, że warto się zdrowo odżywiać i chętnie przekonują się do zmiany nawyków. W swoich poradnikach ekspertka ds. żywienia Agnieszka Mielczarek przekonuje, że potrzeba na to przynajmniej miesiąca.

Beata Kozidrak gra twarzą pod TVN-em. Wygląda na 57 lat?

Grudzień 31st, 2017

Beata Kozidrak będzie jedną z gwiazd tegorocznej imprezy sylwestrowej TVN-u. W związku z tym pojawiła się wczoraj Dzień Dobry TVN, by promować event. Na wizytę do telewizji wybrała drapieżny, czarny total look z płaszczem i kokardą, a swoje "napięte łydki" wcisnęła w skórzane spodnie. Do tego dobrała botki  oczywiście na obcasie - i torebkę od Lilou za 800 złotych. Skupiona chętnie pozowała paparazzi grając przy tym twarzą… Wygląda na 57 lat?

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu