Media Blog

"Klatka po klatce" #13: Kołecki o różnicach pomiędzy MMA i sportami olimpijskimi

Listopad 30th, 2017

- Dla mnie ważne jest, aby nie dać plamy. Nazywam się Szymon Kołecki, kilka medali w swoim życiu zdobyłem i nie mogę się narazić na śmieszność - powiedział mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów przed swoją 4. walką w formule MMA. W sobotę w Legionowie na gali Babilon MMA 2 Kołecki zmierzy się Michałem Orkowskim. W programie "Klatka po klatce" były ciężarowiec wskazał różnice pomiędzy MMA i sportami olimpijskimi. Również te finansowe.

Edyta Górniak chce walczyć o 11 mln zł. Nadzieje na odzyskanie majątku są jednak nikłe

Listopad 30th, 2017

Odkąd Dariusz K. oskarżył Edytę Górniak o bezprawne wywiezienie ich syna do USA, piosenkarka robi wszystko, by na nowo podzielić ich wspólny majątek. Jak ustalił "Super Express", chodzi o 11 mln zł.

Nie zmieniłeś opon? Teraz możesz mieć problem

Listopad 30th, 2017

Intensywne opady śniegu sprawiły, że wulkanizacje przeżywają prawdziwe oblężenie. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na szybką wymianę opon nie maja co liczyć. Najbliższe wolne terminy są za kilka tygodni. Czy wymiana opon ma w ogóle sens? Sprawdzał to reporter WP, Klaudiusz Michalec. 

Fiat 500X – poznaj nowego crossovera z Włoch

Listopad 30th, 2017

Bliski krewny Jeepa Renegade i równie bliski krewny legendarnego Fiata 500. Zobacz jak wygląda crossover 500X. Prawdopodobnie najbardziej uniwersalny model z całej gamy włoskiej marki.

Kulisy branży wróżbiarskiej. Zdemaskowaliśmy jasnowidza

Listopad 30th, 2017

Sprawdziliśmy, czy wróżbita potrafi przewidzieć przyszłość. Pytaliśmy o miłość, zdrowie i pracę. Jasnowidz korzystał z kart tarota, ale poległ na naszym teście. 

Jak wygląda plan "Wikingów"? Byliśmy tam z kamerą

Listopad 30th, 2017

"Wikingowie" to serial historyczny, oparty na faktach, który jest równie wielkim hitem co "Gra o tron". Zamiast smoków i zombie – skandynawskie wierzenia i postaci historyczne. Jak wygląda plan produkcji?

Dwa nowe podmioty na liście ostrzeżeń publicznych

Listopad 30th, 2017

W czwartek na liście ostrzeżeń publicznych KNF zostały umieszczone nowe podmioty: Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o. z siedzibą w Kamionkach oraz Integral 2DJ Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - poinformował rzecznik KNF Jacek Barszczewski.

Borys Budka częstuje słodyczami Krystynę Pawłowicz

Listopad 30th, 2017

W Sejmie po raz kolejny zebrała się Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Posłowie pochylają się nad projektem ustawy o Sądzie Najwyższym zaproponowanym przez prezydenta. Debatowanie nad prawem potrafi być wyczerpujące i wie o tym polityk PO Borys Budka. Tuż przed rozpoczęciem obrad Komisji po przerwie otworzył "Ptasie Mleczko" i poczęstował nim koleżanki i kolegów. Na słodycze skusiła się m.in. Krystyna Pawłowicz.

Mosconi Cup 2017 (zapowiedź)

Listopad 30th, 2017

Prestiżowa, rozgrywana rokrocznie od 1994 roku impreza, w której o zwycięstwo walczą reprezentacje Stanów Zjednoczonych i Europy. Siedem poprzednich edycji padło łupem zawodników ze Starego Kontynentu. Czy i tym razem Europejczycy będą górą? Mosconi Cup w Las Vegas od 4 do 7 grudnia na żywo wyłącznie w Sportklubie. Transmisje codziennie o godz. 20.00.

Objawy raka krtani

Listopad 30th, 2017

Rak krtani występuje dość rzadko, jest też trudno rozpoznawalny - daje wiele niecharakterystycznych objawów. Jakie są symptomy tego nowotworu? Po czym można go rozpoznać?

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu