Media Blog

#dziejesiewsporcie: niecodzienny sparing Brazylijczyków

Sierpień 31st, 2017

Na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii nie można się nudzić. Piłkarze w niecodzienny sposób urozmaicają sobie czas. Do interesującego sparingu doszło w szatni. Duet Neymar - Dani Alves zmierzył się z parą Marcelo - Thiago Silva. Zawodnicy "Canarinhos" zaprezentowali świetną technikę. 

"Marsz, marsz Dąbrowski". Uroczyste odśpiewanie hymnu Polski podczas 37. rocznicy Porozumień Sierpniowych

Sierpień 31st, 2017

Rozpoczęcie uroczystości 37. rocznicy Porozumień Sierpniowych przy bramie nr 2. w Stoczni Gdańskiej. Jego uczestnicy wśród odpalonych flar odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego.

Żużlowa prognoza pogody

Sierpień 31st, 2017

Na niedzielę zaplanowano półfinałowe mecze fazy play-off PGE Ekstraligi oraz Nice 1. Ligi Żużlowej. Jaka będzie im towarzyszyć pogoda? O tym w żużlowej prognozie pogody, na którą zaprasza Nikola Zbyszewska.

Dzieje się w Polsce: Chełm

Sierpień 31st, 2017

W kolejnym odcinku cyklu #dziejesięwPolsce nasi reporterzy odwiedzili leżący niedaleko granicy polsko-ukraińskiej Chełm. Zobaczcie co mieszkańcy tego miasta myślą o naszych wschodnich sąsiadach i czy są z tych relacji zadowoleni. 

Arkadiusz Onyszko: Duńczycy mówią, że to ich ostatnia szansa

Sierpień 31st, 2017

- Duńczycy mówią, że to ich ostatnia szansa. Nie ma co kalkulować i trzeba od pierwszych minut zaatakować Polskę. Trzeba będzie na to odpowiedzieć mądrą, taktyczną grą - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty Arkadiusz Onyszko przed piątkowym meczem z reprezentacją Danii.  

Fani 4 kółek: jak testują samochody?

Sierpień 31st, 2017

Znani prowadzący programu Fani 4 kółek pokazują jak testowali swoje samochody. Sprawdź co zrobili z potężnym Hummerem H1, a jak na torze potraktowali klasyczne Porsche.

Jak wyglądała Polska w latach 80.?

Sierpień 31st, 2017

To, że w PRL było biednie wie chyba każdy, nawet jeśli tego nie przeżył. Skąd jednak wziął się taki stan rzeczy? Zobaczcie jak wyglądała polska rzceyzwistość na przełomie lat 70. i 80.

Mieszkańcy Lubelszczyzny o ataku na Ukraińca

Sierpień 31st, 2017

Reporterzy Wirtualnej Polski: Karolina Rogaska i Patryk Osowski odwiedzają Chełm na Lubelszczyźnie. Sprawdzali, czy w mieście wciąż kwitnie przemyt paliwa i papierosów, ale przede wszystkim - jak traktowani są tam Ukraińcy, których w Polsce jest coraz więcej. Mieszkańcy Chełma, pytani o pobitego na Lubelszczyźnie Ukraińca, podkreślają, że atak nie był na tle narodowościowym.

Rocznica podpisania porozumień sierpniowych: KOD

Sierpień 31st, 2017

Prócz oficjalnych obchodów, zorganizowanych przez NSZZ Solidarność, rocznice podpisania porozumień sierpniowych obchodzi też Komitet Obrony Demokracji. Oto fragmenty przemówień. 

Obniżony wiek emerytalny staje się faktem

Sierpień 31st, 2017

330 tys. Polaków może w tym roku przejść na emeryturę w wyniku powrotu starych zasad. Przywrócenie progu 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn to obietnica wyborcza PiS i prezydenta Andrzeja Dudy. Od 1 września przyszli emeryci mogą składać stosowne dokumenty w ZUS.

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu