Media Blog

Koniec Rajdu Polski dla Huberta Ptaszka

Czerwiec 30th, 2017

Hubert Ptaszek i Maciej Szczepaniak pokonali pierwszą pętlę piątkowego etapu Rajdu Polski w bardzo dobrym tempie. Byli najszybszą polską załogą i czołową spośród ekip WRC-2. Niestety na siódmym odcinku specjalnym wypadła z trasy, rolując kilkukrotnie i lądując na dachu. - W zakręcie mieliśmy około 140 km/h. Coś mnie z tego zakrętu wybiło, zostałem wystrzelony w lewą stronę. Nic już nie dało się zrobić. Wypadłem poza drogę, zacząłem uderzać w betonowe słupy, które zgruzowały nam samochód. Dla mnie jest to niezrozumiała sytuacja, niestety nie pierwsza taka w tym sezonie. - mówi Ptaszek.Aktualizacja:W piątek wieczorem po przebadaniu samochodu, okazało się, że klatka bezpieczeństwa została uszkodzona. Delegat techniczny FIA podjął decyzję o nie dopuszczeniu auta do naprawy i dalszej rywalizacji.Transmisje Rajdu Polski (29 czerwca – 2 lipca) i całego sezonu WRC można oglądać na bezpłatnej platformie Red Bull TV.

Mistrzowie Kabaretu

Czerwiec 30th, 2017

Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Jurki, Grzegorz Halama - to gwiazdy piątkowych wieczorów w Telewizji WP. Co tydzień o 20:00 porcja najlepszego humoru w wykonaniu znakomitych artystów. Na galę zaprasza Maciej Orłoś.

5 rzeczy, o których musisz pamiętać będąc w długiej podróży

Czerwiec 30th, 2017

Długa podróż to poważny sprawdzian umiejętności kierowcy. Co zrobić, by go nie oblać? Na następnych slajdach przedstawimy kilka zasad, których warto trzymać się, pokonując dłuższe dystanse.

Skarb z nieba

Czerwiec 30th, 2017

To co dla zwykłego śmiertelnika wygląda jak zwyczajny kamień, dla naukowców może być prawdziwym skarbem. Tak jest w przypadku meteorytów, które co jakiś czas trafiają na Ziemię. Najnowsze odkrycie z Holandii daje szansę przyjrzenia się, jak na samym początku wyglądał nasz układ słoneczny. 

Ed Sheeran przyjeżdża do Polski

Czerwiec 30th, 2017

Będzie się działo na warszawskim Stadionie Narodowym w przyszłym roku. Topowy wokalista Ed Sheeran zapowiedział koncert w Warszawie. Sprzedaż biletów już niedługo.

Szpiegowskie gadżety

Czerwiec 30th, 2017

Gadżety jak z filmów o Jamesie Bondzie - tak przyszłość wyobrażają sobie agenci izraelskiego wywiadu. Aby nie zostać w tyle za innymi szpiegami i skutecznie chronić swoich obywateli, Mossad ustanowił specjalny fundusz, który ma wesprzeć tworzenie nowoczesnych technologii dla szpiegowskiego biznesu. 

Jerozolima w Krakowie

Czerwiec 30th, 2017

Trwa 27. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. Tegoroczna edycja dedykowana jest Jerozolimie. W ramach festiwalu koncerty, żydowska kuchnia, warsztaty edukacyjne i zabawy dla najmłodszych. To doskonała forma edukacji nie tylko dla mieszkańców Krakowa, ale też przyjezdnych z całej Polski  i innych zakątków świata. Impreza potrwa do drugiego lipca. 

#infoteka

Czerwiec 30th, 2017

Informacje i rozrywka, publicystyka i lifestyle - to właśnie Infoteka. Magazyn dla ludzi ciekawych życia, drugiego człowieka i nowych technologii. Niecodzienne historie i nietypowe sytuacje. Na program, od poniedziałku do piątku o 18:30, zapraszają Maciej Orłoś i Monika Kapinos.

Skutki nawałnic nad Polską

Czerwiec 30th, 2017

Powyrywane drzewa oraz zniszczone samochody i budynki - to skutki nawałnic, które przeszły nad Polską. Ponad 100 tys. osób nie ma prądu. Złe warunki pogodowe najbardziej odczuli mieszkańcy Mazowsza.

Prognoza pogody na 1 lipca

Czerwiec 30th, 2017

W sobotę do południa będzie pogodnie - patrząc na mapę Polski - w linii od południowego zachodu po północny wschód. Nad resztą kraju zawisną chmury, z których przelotnie popada deszcz. Po południu w całej Polsce aura będzie zmienna. Synoptycy ostrzegają przed gwałtownymi burzami w północno-wschodniej, centralnej i południowej Polsce. Lokalnie może sypnąć gradem. Będzie chłodniej. W ciągu dnia termometry na przeważającym obszarze kraju wskażą maksymalnie od 21 do 25 stopni Celsjusza. Jeszcze chłodniej będzie na południowym wschodzie i północnym zachodzie Polski - tam temperatura maksymalna wyniesie od 16 do 20 stopni.

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu