Media Blog

Scott i Bailey

Styczeń 31st, 2017

Janet Scott i Rachel Bailey pracują w specjalnej jednostce policji w Machesterze. Oprócz tego, że wspólnie prowadzą śledztwa, te dwie kobiety dzieli niemal wszystko: temperament, życiowe doświadczenia oraz kariera zawodowa. W myśl powiedzenia o przyciąganiu się przeciwieństw, doskonale się uzupełniają i wspólnie rozwiązują skomplikowane sprawy kryminalne. Serial dotyka też ich życia osobistego, które jest niemniej frapujące od perypetii zawodowych.

Małgorzata Kożuchowska za kulisami sesji zdjęciowej

Styczeń 31st, 2017

Małgorzata Kożuchowska należy do grupy najbardziej zapracowanych polskich aktorek. W grudniu ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków Rodzinki.pl, a w wiosennej ramówce TVN-u znalazł się nowy sezon Drugiej szansy. 45-letnia aktorka została też ostatnio twarzą Avonu, zastępując w tej roli Justynę Steczkowską. Kożuchowska wzięła ostatnio udział w sesji do dwóch kampanii reklamowych marki. Pierwsza dedykowana jest nowej linii do makijażu, a druga przedstawia nowy zapach. Aktorka pozowała do zdjęć między innymi w czarnej, koronkowej sukience, białym swetrze i różowej sukience.

#dziejesię 18:30

Styczeń 31st, 2017

Zawsze obiektywnie, niezależnie i rzetelnie przedstawiamy wydarzenia, a o 18:30 Igor Sokołowski zbierze je, by zaprezentować pełen obraz dnia. Najważniejsze informacje z akcentem na polskie sprawy. Transmisje na żywo, relacje reporterów, mobilne studio. Na koniec deser w postaci najświeższych wydarzeń sportowych i prognozy pogody.

Grażyna Torbicka wspomina Telekamery. Żałuje, że tym razem nie było transmisji na żywo?

Styczeń 31st, 2017

Grażyna Torbicka jest wyjątkowo związana z galą Telekamer. Wielokrotnie ją prowadziła i nawiązała dzięki niej wiele znajomości i przyjaźni. Jak jej zdaniem zmieniły się Telekamery? Jaki wpływ na galę ma fakt, że nie była transmitowana w telewizji?

Sześć Sióstr

Styczeń 31st, 2017

Jest rok 1913. Siostry Silva należą do madryckiej śmietanki towarzyskiej. Są piękne, dobrze wychowane, ale znane również ze swojej beztroski. Nagła śmierć ich ojca wywraca życie szóstki kobiet do góry nogami. Teraz one muszą udźwignąć ciężar prowadzenia rodzinnej firmy. Jednocześnie muszą zmierzyć się z uprzedzeniami, jakie na początku XX wieku dotykały kobiet.

#dziejesię 16:50

Styczeń 31st, 2017

Szybko i ciekawie o wszystkim, co ważnego wydarzyło się w kraju i na świecie. We współpracy z załogami Wirtualnej Polski, dowiecie się, co dzieje się w sieci, poznacie reakcje na bieżące wydarzenia i usłyszycie o wszystkim, co najistotniejsze dla każdego Polaka. Maciejowi Orłosiowi i Małgorzacie Serafin - prowadzącym program - pomogą dziennikarze, korespondenci, wydawcy i producenci.

Jura Krakowsko-Częstochowska i jej podziemne uroki

Styczeń 31st, 2017

Jaskinie są jedną z wizytówek tego regionu. Jednocześnie to ich największe skupisko w Polsce. W wielu z nich dokonywano również odkryć archeologicznych – znajdowano zarówno szczątki prehistorycznych zwierząt, jak i ślady bytności ludzi pierwotnych.

Prognoza pogody na 1 lutego

Styczeń 31st, 2017

1 lutego rano w południowej i zachodniej Polsce wystąpią silne zamglenia i mgły, które ograniczać będą widoczność do kilkuset metrów. Cały dzień na przeważającym obszarze kraju będzie pogodny i w miarę słoneczny.Jedynie na Warmii, Mazurach, Podlasiu, w północnej i wschodniej części Mazowsza oraz na przeważającym obszarze Lubelszczyzny będzie się mocnej chmurzyć. Tam miejscami może popadać słaby śnieg i deszcz ze śniegiem. Niewykluczone są opady marznącego deszczu powodującego na drogach i chodnikach gołoledź. Po południu także na krańcach południowych Polski chmur zacznie stopniowo przybywać i z upływem godzin pojawią się tam opady mieszane - śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Tam również na drogach będzie niebezpiecznie ślisko. W ciągu dnia termometry wskażą od -1 stopnia w północnej, wschodniej i centralnej Polsce, do 3 stopni Celsjusza na zachodzie i południu kraju. Niewielki mróz utrzymywał się będzie na przedgórzu Sudetów i Karpat.

Schetyna: dziś PiS wydaje wyrok na Wałęsę. To haniebne

Styczeń 31st, 2017

Przedstawiona przez Instytut Pamięci Narodowej ekspertyza teczki TW Bolka potwierdza współpracę Lecha Wałęsy z SB w latach 70. Co na to politycy? Zdaniem Grzegorza Schetyny, to jest element wojny z Wałęsą i wojny z polską historia prowadzoną przez PiS i Jarosława Kaczyńskiego od lat. - Możemy zmieniać, zakłamywać historię, ona i tak się w końcu obroni - stwierdził z kolei Władysław Kosiniak-Kamysz.

Jaki byłby idealny prezent urodzinowy dla Dody? Ma śmiałe życzenie

Styczeń 31st, 2017

Doda w tym roku kończy 33 lata. W związku z tym ma śmiałe marzenie - chciałaby wystąpić z kultowym zespołem (wcześniej już udało jej się w pewnej mierze spełnić). Z kim chciałaby stanąć na scenie? 

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu