Media Blog

Fibaro pod rękę z Kulczykiem

Lipiec 31st, 2016

  - W Stanach Zjednoczonych nasza wycena byłaby kilkukrotnie wyższa - mówi wiceprezes Fibaro Joanna Ossowska. W polską firmę produkującą sprzęt do tzw. inteligentnych domów 35 mln euro zainwestował niedawno Sebastian Kulczyk. Kupił 25 proc. udziałów, co oznacza, że spółka warta jest ok. 140 mln euro.

Polskie Fibaro ma problem z Chińczykami. Kradną ich patenty

Lipiec 31st, 2016

- Patenty są rejestrowane w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Czasami także na rynkach lokalnych - przyznaje w rozmowie z money.pl Joanna Ossowska, wiceprezes Fibaro. Jak dodaje, jednym z największych problemów polskiej firmy produkującej wyposażenie dla inteligentnych domów, są kradnący ich pomysły Chińczycy. - Mamy spore problemy kopiowania naszego designu.

W największym więzieniu Stanów Zjednoczonych doszło do buntu

Lipiec 31st, 2016

Przez kilka godzin, jedna z kondygnacji zakładu karnego Cook County Jail w Chicago, została opanowana przez więźniów, po tym jak 27-letni Cordarryl Stevenson oraz 24-letni Martin Alvarado podnieśli bunt. Mężczyźni wzięli też zakładnika. Został on ranny podczas szturmu policji. Sytuacja w więzieniu jest już opanowana. Nikt więcej nie odniósł obrażeń. Sprawę bada policja.

#dziejesienazywo. Szewach Weiss: milczenie najważniejszym przemówieniem

Lipiec 31st, 2016

- Te kilka godzin milczenia, to było najważniejsze przemówienie - powiedział w programie WP #dziejesienazywo Szewach Weiss, odnosząc się do wizyty Franciszka w byłym niemieckim obozie Auschwitz. Były ambasador Izraela w Polsce podkreślił, że nie wynaleziono jeszcze słów, czy haseł, których można używać do wyobrażenia uczuć człowieka umęczonego w obozie zagłady. Podkreślił też, że każdy z papieży, który odwiedził to miejsce, miał inny punkt widzenia.

Najlepszy hip-hop na Gdańsk Dźwiga Muzę

Lipiec 31st, 2016

Mnóstwo śmiałków stanęło w szranki podczas hip-hopowej bitwy na Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę. Jury, w którym zasiadali Nelson, Ukay i Mamson najpierw prowadziło zajęcia, a później rozstrzygnęło, który z uczestników wypadł najlepiej.

Najlepsi tańczą hip-hop na Gdańsk Dźwiga Muzę

Lipiec 31st, 2016

Wiele osób stanęło w szranki podczas bitwy hip-hopowej na Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę. Jury, w którym zasiadali Nelson, Ukay i Mamson najpierw prowadziło zajęcia, a później rozstrzygnęło, który z uczestników był najlepszy. 

Papież uspokaja: idźcie do ludzi, wychodźcie do wszystkich i ich poznajcie"

Lipiec 31st, 2016

- Papież uspokaja: idźcie do ludzi, wychodźcie do wszystkich i ich poznajcie. Każda interakcja musi zacząć się od spotkania. Myślę, że to jest problem nie tylko osób LGBT. To jest w ogóle problem duszpasterski kościoła. Właśnie to przemawianie bez spotkania, bez rozmowy - powiedział w programie WP #dziejesienazywo Marcin Dzierżanowski z "Wprost".

"Merkel musi odejść"!. Niemcy protestują

Lipiec 31st, 2016

W Berlinie ponad 1300 osób wzięło udział w marszu protestacyjnym przeciwko tzw. polityce otwartych drzwi wobec uchodźców i imigrantów prowadzona przez Angelę Merkel. 

"Merkel musi odejść"!. Niemcy protestują

Lipiec 31st, 2016

W Berlinie ponad 1300 osób wzięło udział w marszu protestacyjnym przeciwko tzw. polityce otwartych drzwi wobec uchodźców i imigrantów prowadzona przez Angelę Merkel. 

Festiwal "Dwa Brzegi" rozpoczęty

Lipiec 31st, 2016

W Kazimierzu Dolnym w woj. mazowickim jak co roku o tej porze rozpoczął się festiwal filmowy. Miłośnicy kina będa mogli uczestniczyć w projekcjach najlepszych filmów z Cannes czy Berlinale. 

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu