Media Blog

Anna Jurksztowicz niczym śpiewająca Magda Gessler

Kwiecień 30th, 2016

Piosenkarka napisała książkę, którą sama kwalifikuje nie do kucharskich, a lifestyle'owych. Jest to pozycja dotykająca różnych kwestii dotyczących ludzkiego życia, ale nie zabrakło w niej i przepisów kulinarnych. Czyżby Jurksztowicz chciała być kolejną Magdą Gessler?

Ania Piszczałka: jej chłopak jest o nią zazdrosny. Wszystko przez pracę

Kwiecień 30th, 2016

Ania Piszczałka w rozmowie z Basią Pasek zdradziła, że bardzo ciężko pracuje. Jeździ po całej Polsce, ale karierę robi też poza granicami. Niebawem wyjeżdża do Mediolanu, nie po raz pierwszy, zdarzyło jej się pracować nawet w Turcji. Jej chłopak musi być zazdrosny!

Dominika Tajner-Wiśniewska po "Agencie" wciąż jest żądna wrażeń

Kwiecień 30th, 2016

Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła z programu, ale to wcale nie oznacza, że skończyła z przygodami. Żona Michała Wiśniewskiego wciąż jest żądna wrażeń. Na co się zdecydowała? I jakie gwiazdy będą jej towarzyszyć?

Uncharted 4: Momenty plus na Facebooku

Kwiecień 30th, 2016

Ricky Cambier, główny projektant z firmy Naughty Dog, opowiada o przepięknych lokacjach w "Kresie złodzieja" i opcji dzielenia się pokazującymi je filmikami w sieci.

Ślady aerodynamiczne po przelocie samolotu

Kwiecień 30th, 2016

Po przelocie samolotu na niebie powstają tzw. ścieżki wirowe. Jest to efekt zderzenia statku powietrznego z chmurami bądź dymem. Zjawisko nazywane jest także śladami aerodynamicznymi. Miłośnik awiacji z Birmingham nagrał kilka tego rodzaju efektów na tamtejszym lotnisku.

#dziejesienazywo: Polka projektuje sportową odzież

Kwiecień 30th, 2016

Paulina Ciecierska to autorka młodej marki sportowej Cardio Bunny. Już niebawem jej firma odzieżowa będzie mogła zaprezentować najnowszą kolekcję podczas targów mody HUSH Warsaw. Ósma edycja imprezy odbędzie się pod nazwą HUSH Spring.

#dziejesienazywo: Poznała swoją miłość, gdy była niepełnosprawna. Od dwóch miesięcy są małżeństwem

Kwiecień 30th, 2016

O swojej chorobie dowiedziała się jako 19-latka. Nie zamknęła się jednak przed ludźmi. Swoją miłość poznała niemal miesiąc po tym, gdy zaczęła jeździć na wózku inwalidzkim. Teraz są szczęśliwym małżeństwem.

#dziejesienazywo: Warszawa wciąż niedostępna dla niepełnosprawnych. Ona walczy, by to zmienić!

Kwiecień 30th, 2016

Iza Sopalska-Rybak to autorka bloga "Kulawa Warszawa". Niepełnosprawna modelka postanowiła wkroczyć do akcji. O każdej zauważonej niedogodności dla osób na wózkach informuje miasto i walczy, by to zmienić.

Hubert Ptaszek: Staram się naśladować Roberta Kubicę

Kwiecień 30th, 2016

Po czterech rundach Rajdowych Mistrzostw Świata, polski kierowca Hubert Ptaszek jest wiceliderem klasyfikacji WRC2. 22-latek imponuje szybką i dojrzałą jadą, jak na swoje niewielkie doświadczenie. Ostatnie dwa rajdy w Meksyku i Argentynie kończył na podium. Pilotem Ptaszka jest Maciej Szczepaniak, który do niedawna siedział na prawym fotelu auta prowadzonego przez Roberta Kubicę. - Maciek bardzo mi pomaga. Można go nazwać encyklopedią rajdową, cały czas przekazuje mi swoją wiedzę - mówi Ptaszek i dodaje, że jest kilku kierowców rajdowych, których pod różnymi względami stara się naśladować. - Próbuję ich naśladować, ale łącząc ich poszczególne cechy ze sobą. Na pewno są to Sebastien Loeb i Sebastien Ogier, Ken Block jesli chodzi o marketing i Robert Kubica pod względem zaangażowania. Jeśli Robert jest na rajdzie to poświęca się pracy 24h na dobę, daje z siebie 100 procent - przyznaje Ptaszek.

Rozenek kibicuje synom na meczu

Kwiecień 30th, 2016

Pomimo swojego wyjątkowo napiętego grafiku, Małgorzata Rozenek znajduje czas na wszystko. Ostatnio Perfekcyjna wybrała się do gabinetu medycyny estetycznej i na zakupy. Udało jej się też wybrać na mecz synów. Nawet przy takiej okazji Małgorzata nie zrezygnowała z pełnej stylizacji. Każdy jej element był dobrany kolorystycznie. Trzeba przyznać, że mocno wyróżniała się spośród pozostałych kibiców siedzących na szkolnej ławce.

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu