Media Blog

Adam Hlousek nowym piłkarzem Legii. "Kiedy ten klub się do mnie zgłosił, powiedziałem krótko: tak"

Styczeń 31st, 2016

Czeski obrońca Adam Hlousek został piłkarzem Legii Warszawa. Obrońca VfB Stuttgart podpisał ze stołecznym klubem trzyipółletni kontrakt. - Rozmawiałem o klubie z Przemysławem Tytoniem, który przedstawił mi go jako największy i najlepszy w Polsce. Zapewnił mnie, że będę tu szczęśliwy. Nie uważam, że transfer do Legii to krok w tył, mam wielkie cele. Kiedy ten klub zgłosił się do mnie, krótko powiedziałem: tak - powiedział Czech.

Adam Hlousek po transferze do Legii: Najważniejsza jest dla mnie regularna gra oraz pierwsze miejsce w tabeli

Styczeń 31st, 2016

Czeski obrońca Adam Hlousek został piłkarzem Legii Warszawa. Obrońca VfB Stuttgart podpisał ze stołecznym klubem trzyipółletni kontrakt. - Mogę występować na wielu pozycjach, w Czechach grałem na skrzydle, a w Niemczech częściej na lewej obronie lub na stoperze. Dla mnie najważniejsza jest teraz regularna gra oraz pierwsze miejsce Legii w tabeli. A co będzie z powrotem do reprezentacji, to zobaczymy - powiedział Hlousek.

Powrót Wodniczaka? "Chcę, żeby o Ostrowie mówiło się dobrze"

Styczeń 31st, 2016

Podczas Balu Tygodnika Żużlowego wyróżnienie odebrał były prezes ŻKS Ostrovii Mirosław Wodniczak. Czy już wkrótce wróci do żużla? Wodniczak odebrał wyróżnienie w imieniu ŻKS Ostrovii, która została doceniona za profesjonalną organizację wielkich imprez - mi.in. rundy SEC. Były prezes klubu w rozmowie z WP SportoweFakty opowiedział o swoich planach na przyszłość i nie wykluczył, że niebawem wróci do żużla. Odniósł się także do wydarzeń z parku maszyn, które miały miejsce po zakończeniu finałowego spotkania Nice PLŻ z Lokomotivem Daugavpils, a także opowiedział o swoich relacjach z trenerem Markiem Cieślakiem. Rozmowa z Mirosławem Wodniczakiem została przeprowadzona, zanim światło dzienne ujrzała informacja dotycząca problemów klubu z Rzeszowa. Przypomnijmy, że ŻKS Ostrovia ma szansę zająć miejsce Stali, jeśli ta nie uzyska odpowiedniego wsparcia ze strony władz miasta.

Andrzej Kraśnicki: Chcemy wybrać następcę Bieglera do końca lutego

Styczeń 31st, 2016

Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował, że wobec nieosiągnięcia przez naszą reprezentację podczas mistrzostw Europy 2016 zaplanowanych celów sportowych, trener Michael Biegler złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Została ona przyjęta przez prezesa ZPRP Andrzeja Kraśnickiego. - Konkurs na nowego trenera zostanie rozpisany bardzo szybko. Chcemy wybrać nowego szkoleniowca do końca lutego. Nie będzie to łatwa decyzja, ale jestem dobrej myśli - powiedział prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki.

Skandal na MŚ w kolarstwie przełajowym. W rowerze jednej z zawodniczek znaleziono mały silnik

Styczeń 31st, 2016

Doping technologiczny na mistrzostwach świata w kolarstwie przełajowym. W rowerze Belgijki Femke van der Driessche znaleziono mały silnik. Mimo wielu podejrzeń w przeszłości to pierwszy udowodniony przypadek używania tego typu napędu. - Komisja Dyscyplinarna UCI zbada, w jaki sposób silnik znalazł się w pojeździe Belgijki. Minimalna kara za to przewinienie to sześć miesięcy zawieszenia - powiedział prezydent UCI Brian Cookson.

"Pozwólcie mu odejść albo podłożę bombę". Ojciec znanego piłkarza szantażował władze klubu

Styczeń 31st, 2016

Aleksandar Mitrović od kilku lat uchodzi za jeden z największych piłkarskich talentów w Europie. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu 21-letni Serb przeszedł z Anderlechtu Bruksela do Newcastle United za około 13 milionów funtów. W Anglii napastnik Srok ma jednak problem ze zdobywaniem bramek, za to szybko zasłynął z boiskowego temperamentu. Jak się okazuje krewki charakter ma także ojciec piłkarza, o czym może świadczyć historia transferu Mitrovicia z Partizana, którego jest wychowankiem, do Anderlechtu.

Rusin na planie "Agenta" w RPA: Widzowie zmienią zdanie o kilku uczestnikach

Styczeń 31st, 2016

Po 14 latach na antenie TVN-u znów pojawi się reality show Agent. W nowej edycji udział biorą polscy celebryci, w tym m.in. Michał Szpak, Joanna Jabłczyńska, Monika Mrozowska, Rafał Maślak, Maciej Sieradzki, Dominika Tajner, czy Antoni Królikowski. Gwiazdy spędzą aż dwa miesiące w RPA na koszt TVN-u. Program poprowadzi Kinga Rusin, która jak się można było domyślić, nie jest lubiana przez ekipę Agenta. Rusin jednak z wielkim entuzjazmem opowiada o programie. Ostatnio w rozmowie z Dzień Dobry TVN ekscytowała się tym, że zmieniła zdanie o kilku uczestnikach.

Kuźniar do seksuologa: są faceci, którzy są prawiczkami do 40-stki?

Styczeń 31st, 2016

Jarosław Kuźniar jeszcze przed rozpoczęciem pracy w Dzień Dobry TVN zapewniał, że nie będzie miał problemu z rozmowami na tematy lifestylowe w programie śniadaniowym. Wygląda na to, że tego typu rozmowy nawet mu się spodobały. Ostatnio postanowił skorzystać z obecności seksuologa w telewizyjnym studio i pobierał lekcję edukacji seksualnej. Najbardziej interesowało go to, czy czasy dziewic wciąż się zdarzają.

Częstochowa zapłaci za lekcje religii dla muzułmańskich dzieci. Partia Korwin protestuje

Styczeń 31st, 2016

Częstochowa pokryje koszty nauki religii trzech muzułmańskich uczniów - tak zdecydowali tamtejsi radni. Uczniowie będą dojeżdżać do Katowic na lekcje organizowane przez Ligę Muzułmańską. Sprawa trafiła pod obrady Rady Miasta, gdy jedna z radnych zaprotestowała przeciwko organizowaniu lekcji religii muzułmańskiej w częstochowskich szkołach. Debatowano także na temat pokrywania kosztów nauki ewangelicyzmu i Ruchu Zielonoświątkowców. Tylko islam wywołał dyskusje. Przedstawiciele partii Korwin zorganizowali protest. Pojawili się na sesji z transparentami: Nie dla islamu oraz Islam is bad. Zdaniem posłanki PiS, Anny Majer, to sztucznie napompowany problem, ponieważ nie można odbierać dzieciom możliwości nauki religii, niezależnie od wyznania.

Miszczak o "Projekcie Lady": To edukacyjna propozycja

Styczeń 31st, 2016

Edward Miszczak nie ukrywa swojej sympatii do Małgorzaty Rozenek. Nawet porażka Piekielnego hotelu, który prowadziła Rozenek, nie zachwiała jej pozycji w TVN-ie. Właśnie dostała nowy program, Projekt Lady, w którym będzie uczyć inne kobiety, "jak zostać damą". Miszczak w Dzień Dobry TVN stwierdził, że to bardzo edukacyjny program o inteligentnym kształcie.

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu