Media Blog

Hardkorowy Koksu w TVN-ie: "Nie lubię pić gorącej herbaty, bo sparzę sobie język"

Grudzień 31st, 2015

Robert Burneika, który sławę w internecie zdobył jako Hardkorowy Koksu, w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kulturystów. Burneika nie ukrywa, że bierze sterydy, dzięki którym jego biceps imponuje nawet Kindze Rusin. Dzięki popularności w sieci zarobił na własny interes. Hardkorowy Koksu został właścicielem siłowni. W "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swoim warszawskim życiu:

Honey: "Nie piję alkoholu od trzech miesięcy"

Grudzień 31st, 2015

Honorata "Honey" Skarbek kontynuuje budowanie swojego nowego, dorosłego wizerunku. Jak przystało na dojrzałą artystkę, zależy jej na promowaniu dobrych wzorców, dlatego pochwaliła się publicznie, że nie pije już alkoholu.

#dziejesiewkulturze: Gwiazdy kiedyś i dziś na wspólnym zdjęciu

Grudzień 31st, 2015

Jak doszło do ''spotkania'' gwiazd kina z ich młodszymi wcieleniami? Kto będzie kolorował okładki komiksów z superbohaterami i kiedy nastąpi reaktywacja Guns'n'Roses? Sprawdź, co #dziejesiewkulturze.

Maffashion: "Dzięki Snapchatowi odczarowałam wizję blogerek bez mózgu!"

Grudzień 31st, 2015

Media społecznościowe pomogły wylansować się wielu osobom,. Instagram i Facebook dały im szansę dzielenia się ich fascynującą codziennością, np. zjedzonym śniadaniem albo wizytą u fryzjera. Jednak prawdziwej rewolucji w życiu celebrytów, a zwłaszcza szafiarek, dokonał Snapchat. Krótka forma przekazu w przeciętnej jakości okazała się idealnym narzędziem pracy blogerek. Okazuje się, że traktują one "Snapa" niezwykle poważnie. Julia Kuczyńska uważa, że dzięki Snapchatowi udowodniła, że blogerki mają mózg.

Maślak o Snapchacie: "Dzielę się tym, co ciekawe w moim życiu, na przykład pokazuję, co jem na śniadanie"

Grudzień 31st, 2015

Gdyby nie Facebook, Snapchat i "Dzień Dobry TVN", Rafał Maślak miałby spory problem z utrzymaniem swojej popularności po konkursie na Mistera Polski 2014. Z dużym wsparciem telewizji Maślakowi udało się jednak zostać celebrytą. Maślak traktuje swoją popularność bardzo poważnie - uważa na przykład, że jego śniadanie to na tyle fascynujący temat, że warto "podzielić się" nim ze wszystkimi: "Dzielę się na Snapchacie tym, co ciekawe w życiu, nie pokazuję prywatności. Budzę się, mówię dzień dobry z łóżka, pokazuję co jem na śniadanie, no całe moje życie".

Felicjańska: "Byłam na szczycie, a alkohol spowodował, że upadłam"

Grudzień 31st, 2015

Ilona Felicjańska lubi podkreślać, że dzięki walce z nałogiem jest nowym, lepszym człowiekiem. W niemal każdym wywiadzie porusza temat alkoholizmu. Na kanapie "Dzień Dobry TVN" również opowiadała o alkoholu. Przyznaje, że upadła, ale "zaczęła życie od początku": "Nasi rodzice są nąjlepszymi jakimi potrafią być, ale niewielu z nich szuka miejsc, gdzie mogą się edukować. Ja nie mówię, że alkohol jest zły, bo one to wiedzą. Próbuję pokazać dziewczynkom, że każda z nich jest wyjątkowa, pokazać im, że mogą mieć pasje, zawiozłam im moje sukienki, żeby zobaczyły, jak kobieta może się poczuć. Pokazuję im, że byłam na szczycie, a alkohol spowodował, że upadłam. Ja już nie muszę oglądać siebie na okładkach. Ten mój upadek był najważniejszą rzeczą w moim życiu. Nieważne jak upadniesz - zawsze możesz zacząć życie od początku".

Dziewczyna Zelta promuje się w "Dzień Dobry TVN": "Zawsze dziecko będzie dla nas najważniejsze"

Grudzień 31st, 2015

Związek Piotra Zelta z Moniką Ordowską stał się źródłem kpin i docinek po tym, jak na jaw wyszło, że modelka zdradzała go i wmawiała, że urodziła jego dziecko. Zelt wynajął detektywa i dowiedział się, że nie jest ojcem małej Amelki. Potem długo leczył się z nieszczęśliwej miłości: Zelt. Dziś Piotr spotyka się z Katarzyną Krawczyk, która coraz częściej pojawia się w "Dzień Dobry TVN". Tym razem opowiedziała o życiu w patchworkowej rodzinie.

Udaje się tylko 8 proc. Jak zrealizować noworoczne plany?

Grudzień 31st, 2015

Zdecydowana większość Polaków nie jest w stanie wytrwać w noworocznych postanowieniach dłużej niż trzy miesiące. Przyczyną są zbyt ogólnie sformułowane cele i nierealistyczne oczekiwania. Eksperci radzą, by zmiany wprowadzać stopniowo, zaczynając od tych najłatwiejszych do zrealizowania. Dobrze też zapewnić sobie wsparcie znajomych lub osób, którym udało się osiągnąć podobny cel.

Wierzbicka: "Zarabiam na Instagramie"

Grudzień 31st, 2015

Odkąd Marta Wierzbicka zdecydowała się na rozbieraną sesję zdjęciową, jej kariera zmieniła bieg. Cieszy się, że nie jest już tylko Olą Zimińską z "Na Wspólnej". Marta stała się prawdziwą celebrytką i jak na taką przystało, zarabia na publikowaniu postów w internecie. Chwali się, że w Polsce jest w tej dziedzinie prawdziwą pionierką.

Liroy: "Telewizja publiczna to skamielina. Najlepiej to zlikwidować!"

Grudzień 31st, 2015

Podczas omawiania tzw. "małej ustawy medialnej" poseł Liroy wpadł na genialny pomysł: trzeba zlikwidować TVP i zwolnić wszystkich pracowników. Uznał, że telewizja publiczna za parę lat i tak będzie "śmierdzącym trupem", więc nie warto dalej jej finansować: "Telewizja publiczna to skamielina, za 4 lata będzie śmierdzący trup. Lepiej to zlikwidować".

Następna strona »
meble kuchenne grudziądz Graficzne projektowanie stron Grudziądz gwarantujemy niskie ceny i indywidualną grafike. sprawdzone i za darmo seks anonse pań, panów i par Tanie catshare za sms lub przelew rapidshare za sms Najlepszy hosting plików konto premium za sms seks filmy meble kuchenne w Grudziadzu